۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهداء هندیجان
  • شناسه : 5279
  • 18 خرداد 1400 - 23:32
  • 163 بازدید
  • ارسال توسط :
مادر گروهبان دوم وظیفه شهید والامقام حبیب ساری دشتیبان به فرزند شهیدش پیوست

مادر گروهبان دوم وظیفه شهید والامقام حبیب ساری دشتیبان به فرزند شهیدش پیوست

مادر گروهبان دوم وظیفه شهید حبیب ساری دشتیبان از شهدای شهرستان هندیجان امروز سه شنبه ۱۸ خردادماه ۱۴۰۰ آسمانی شد به فرزند شهید خود پیوست

مادر گروهبان دوم وظیفه شهید والامقام حبیب ساری دشتیبان از شهدای دفاع مقدس هندیجان امروز سه شنبه ۱۸ خردادماه ۱۴۰۰ آسمانی شد به فرزند شهید خود پیوست.

هیات رزمندگان شهرستان هندیجان با صدور پیامی درگذشت مادر گروهبان دوم وظیفه شهید حبیب ساری دشتیبان را به خانواده وی تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل میباشد:

انا لله وانا الیه راجعون

روح بلند مادر بزرگوار شهید والامقام حبیب ساری دشتیبان به فرزند شهیدش پیوست، مادری صبور و فداکار که تا آخرین لحظه عمرش بر آرمانها و ارزشهای شهیدان و امام شهیدان استوار ایستاد و لحظه ای ازحمایت از ولایت دست برنداشت .

ازخداوند متعال برای آن مادر بزرگوار و نمونه صبر و ایثار علو درجات و رحمت و مغفرت و برای خانواده محترمشان و سایر بازماندگان سلامتی و اجر درخواست میکنیم.

شایان ذکر است گروهبان دوم وظیفه شهید “ حبیب ساری دشتیبان ” دوم شهریور ماه ۱۳۴۵ در هندیجان دیده به جهان گشود و در روز ۲۷ مهردادماه سال ۱۳۶۶ در سن ۱۹ سالگی در ارومیه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکر مطهرش در گلزار شهدای هندیجان به خاک سپرده شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*