موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » هندیجان
  • شناسه : 4813
  • 03 اردیبهشت 1400 - 16:34
  • 928 بازدید
  • ارسال توسط :
۲ جوان هندیجانی در ۲۴ ساعت گذشته بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست دادند
مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان:

۲ جوان هندیجانی در ۲۴ ساعت گذشته بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست دادند

در یک روز گذشته دو جوان هندیجانی هر دو با سن کمتر از ۴۵ سال با درصد اشباع اکسیژن خون کمتر از ۳۰ مراجعه کردند که متاسفانه بعد از اعزام به بیمارستان مرجع برای دریافت مراقبتهای ویژه فوت کردند.

به گزارش بحرکان نیوز” دکتر داود رئیسی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته دو جوان هندیجانی هر دو با سن کمتر از ۴۵ سال با درصد اشباع اکسیژن خون کمتر از ۳۰ مراجعه کردند که متاسفانه بعد از اعزام به بیمارستان مرجع برای دریافت مراقبتهای ویژه فوت کردند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان ادامه داد: از جوانها خواهش میکنم سلامت خود و خانواده خود را به خطر نیندازند، ویروس کرونای جدید برای همه سنین خطرناک است و کسانی که برای مراجعه و دریافت خدمات درمانی سهل انگاری میکنند، فقط شرایط را برای خود و خانواده خود سختتر میکنند.

دکتر رئیسی درپایان از مردم خصوصا جوانان خواست: استفاده از ماسک، اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی، شستشوی مرتب دست‌ها، اجتناب از ترددهای غیرضروری را به جدیت رعایت کنند، دورهمی‌های خانوادگی عامل شیوع کرونا هستند، شرکت در تجمعات، برگزاری مراسم شادی و عزا، ترددهای بین شهری و درون شهری از دیگر عوامل مهم در شیوع کرونا هستند که میبایست متوقف شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*