۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شهداء هندیجان » هندیجان » ورزشی
  • شناسه : 5249
  • 16 خرداد 1400 - 15:01
  • 642 بازدید
  • ارسال توسط :
پدر شهید «سعید دریس» آسمانی شد

پدر شهید «سعید دریس» آسمانی شد

پدر شهید والامقام سعید دریس از شهدای دفاع مقدس و عکاس دهه ۶۰ هندیجان در روز چهارشنبه 12 خردادماه 1400 آسمانی شد و پس از سال‌ها فراق و دوری به فرزند شهید خود پیوست.

پدر شهید والامقام سعید دریس از شهدای دفاع مقدس و عکاس دهه ۶۰ هندیجان در روز چهارشنبه ۱۲ خردادماه ۱۴۰۰ آسمانی شد و پس از سال‌ها فراق و دوری به فرزند شهید خود پیوست.

به گزارش بحرکان نیوز” حاج «تمیم دریس» پدر شهید والامقام «سعید دریس » از شهدای دفاع مقدس و عکاس دهه ۶۰ هندیجان پس از سال‌ها دوری از فرزند خود بعد از ظهر روز چهارشنبه ۱۲ خردادماه ۱۴۰۰ دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

براساس این گزارش” حاج تمیم انسان وارسته ای بودند که در جنگ تحمیلی پس از مهاجرت از آبادان ساکن هندیجان شدند و جهت رفاه حال شهروندان هندیجانی اقدام به افتتاح آتلیه عکاسی در محل بازار جوانان این شهر نمودند و تا سال ۶۷ در این شهر فعالیت عکاسی در عرصه های مختلف از جمله ثبت صحنه های زیبای ورزشی شهرستان هندیجان را ادامه دادند.

لازم به ذکر است در این مهم و ثبت وقایع و عکس برداری پسر شهیدشان یار و یاور همیشگی ایشان بودند. پسر شهید مرحوم دریس، شهید والا مقام سعید دریس در قطعه مزار شهدا آرامستان هندیجان به خاک سپرده شده اند.

شایان ذکر است” شهید “سعید دریس ” ۳۰ شهریور ماه ۱۳۴۶ در آبادان دیده به جهان گشود و در روز ۱۹ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۶ در سن ۲۰ سالگی در منطقه فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکر مطهرش در گلزار شهدای هندیجان به خاک سپرده شد.

۱ دیدگاه

  1. روحشان شاد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*