۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » هندیجان
  • شناسه : 5221
  • 11 خرداد 1400 - 16:19
  • 114 بازدید
  • ارسال توسط :
نقش فضای مجازی در انتخابات امسال افزایش یابد
فرماندار هندیجان در جلسه ستاد کرونا:

نقش فضای مجازی در انتخابات امسال افزایش یابد

علی بویری گفت"برای داشتن انتخاباتی پرشور و بدون کرونا میبایست فضای مجازی را جایگزین فضای حضوری و فضای باز را جایگزین فضای بسته و مسقف کنیم.

علی بویری گفت”برای داشتن انتخاباتی پرشور و بدون کرونا میبایست فضای مجازی را جایگزین فضای حضوری و فضای باز را جایگزین فضای بسته و مسقف کنیم.

به گزارش پایگاه خبری بحرکان نیوز” جلسات ستاد کرونا و شواری سلامت و امنیت غذایی شهرستان هندیجان پیش از ظهر امروز سه شنبه ۱۱ خرداد ماه به صورت همزمان به ریاست مهندس علی بویری فرماندار شهرستان و با حضور دکتر داود رئیسی مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان، بخشداران، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران و سایر اعضاء این ستاد در سالن جلسات فرمانداری هندیجان برگزار شد.

 فرماندار هندیجان” در آغاز صحبتهای خود اظهار داشت: در انتخابات امسال شرایط خاصی حاکم است که میبایست به خوبی کنترل و مدیریت شود. تلاش داریم از طرفی با مدیریت بیماری کرونا از افزایش موارد ابتلا جلوگیری کنیم و از طرف دیگر سعی بر این است که یک انتخابات پرشور برگزار شود. این دو در کنار هم محقق نخواهند شد جز با رعایت دستورالعملها و اجرای دقیق مصوبات ستاد ملی، استانی و شهرستانی کرونا.

وی ادامه داد: قسمتی از تحقق این امر، وابسته به کار فرهنگی در میان جامعه و مردم، در رابطه با رعایت دستورالعملها و استفاده از ماسک میباشد و قسمت دیگر رعایت ضوابط و قوانین توسط ارگانها، کاندیداها و طرفداران ایشان میباشد.

فرماندار هندیجان عنوان کرد: برای داشتن انتخاباتی پرشور و بدون کرونا میبایست فضای مجازی را جایگزین فضای حضوری و فضای باز را جایگزین فضای بسته و مسقف کنیم.

 نماینده عالی دولت در شهرستان هندیجان ادامه داد: استفاده از فضای مجازی و انجام فعالیت انتخاباتی با تشکیل گروههای انتخاباتی بهترین جایگزین برای دورهمیهای حضوری انتخاباتی است و استفاده از فضاهای روباز و حفظ فاصله اجتماعی به جای استفاده از فضاهای بسته و منازل شخصی و مسقف برای جلسات کاندیداها، میتواند هم از انتقال بیماری و افزایش مبتلایان به کرونا جلوگیری کند و هم انتخاباتی پرشور را اجرایی کند.

 بویری از اقدام ضروری جهت بستن ورودی شاه عبدالله خبر داد و اعلام کرد: با توجه به دستور ستاد ملی کرونا ورودی استان از سمت استان بوشهر در طول مدت زمان اعلام شده مسدود و خروج خودروهای بومی و ورود خودروهای غیر بومی به استان ممنوع میگردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*