۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » هندیجان
  • شناسه : 5289
  • 19 خرداد 1400 - 0:02
  • 40 بازدید
  • ارسال توسط :
مشارکت بیش از ۴۰ اثر از شهرستان هندیجان در “پویش حرف آورد”
دبیر جمعیت بانوان فرهیخته خبر داد؛

مشارکت بیش از ۴۰ اثر از شهرستان هندیجان در “پویش حرف آورد”

دبیر جمعیت بانوان فرهیخته شهرستان هندیجان، از استقبال و اشتیاق دانش آموزان دختر مدرسه صدرا ولایت، جهت شرکت در "پویش حرف آورد" خبر داد.

دبیر جمعیت بانوان فرهیخته شهرستان هندیجان، از استقبال و اشتیاق دانش آموزان دختر مدرسه صدرا ولایت، جهت شرکت در “پویش حرف آورد” خبر داد.

سکینه شنبدی با ابراز خرسندی از حضور بانوان در این پویش، اظهار کرد: دانش آموزان دختر مدرسه صدرا، باهدف زنده نگه داشتن مکتب سردار قاسم سلیمانی، آثار خود را با موضوع بازخوانی وصیت‌نامه شهید سلیمانی را در قالب صوت و فیلم، به‌منظور شرکت در جشنواره ارسال کردند.

او با اشاره به آثار ارسالی گفت: در راستای اجرای طرح‌های فرهنگی در فضای مجازی و ایجاد زمینه برای مشارکت بیشتر بانوان، در فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی، پویش سراسری «حرف آورد» با شعار “موضوع خوب، حرف خوب می‌آورد” در استان خوزستان اجرا و تاکنون بیش از ۴۰ اثر از شهرستان‌ها به جشنواره ارسال شده است.

دبیر جمعیت بانوان در پایان اضافه کرد: برای شرکت در این طرح فرهنگی، امکان ارسال آثار از طریق شبکه‌های اجتماعی فراهم شده و شرکت‌کنندگان برای ارسال ویدئوهای یک‌دقیقه‌ای تا حداکثر سه‌دقیقه‌ای خود می‌توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و ایتا اقدام نمایند./ ایلنا

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*