موقعیت شما : صفحه اصلی » هندیجان
  • شناسه : 4854
  • 09 اردیبهشت 1400 - 16:00
  • 248 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : بسیج نیوز
آیین عطر افشانی مزار مطهر شهدای هندیجان

آیین عطر افشانی مزار مطهر شهدای هندیجان

در راستای گرامیداشت هفته کار و کارگر وبمنظور تجدید میثاق با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان ، آیین غبار روبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدای شهرستان برگزار شد.

به گزارش بحرکان نیوز” با حضور جانشین ناحیه سپاه ، بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید بهرام مزارعی و پرسنل ناحیه، بسیج رسانه، رئیس و پرسنل اداره کار و تشکلات کارگری و صنفی، بسیج کارگری و جمعی از شرکای اجتماعی و رئیس اداره تامین اجتماعی، کارگران شهرداری، مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزارمطهر شهدای والامقام شهرستان هندیجان در ساعت ۱۰صبح روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

سرگرد پاسدارجمال الدین علوی زاده جانشین ناحیه سپاه هندیجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و هفته کار وکارگرو تبریک ولادت باسعادت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام اظهار داشت:مسیر سعادتمند راه شهدا والگو پذیر سیره عملی شهدا برای نسل های کنونی ونسل های آیندگان با فرهنگ سازی ادامه دارد .

وی افزود: شهدا به همه ماها درس آزادگی و شجاعت و ولایت مداری و ایثار و رشادت آموختند و ما هر عزت و افتخاری که داریم بوجود خون های مطهر شهدا است و شهدا ناظر بر کارهای ما هستند.

وی بابیان ترویج وصیت نامه های شهدا گفت: نسل کنونی و نسل های آینده را می بایست با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر آشنا نمود و بهترین فرهنگ ترویج وصیت نامه های شهدا است و شهدا راه و هدف را برای همه هموار و مشخص نموده است.

در پایان مراسم رئیس اداره کار و مسئول بسیج کارگری بر ادامه راه شهدا تاکید و خواستار توجه بیشتر به سیره و عملی زندگی شهدا شدند و از حضور بسیجیان و دیگر شرکت کنندگان از جمله کارگران شهرداری تشکر نمودند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*