۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار استان » هندیجان
  • شناسه : 4852
  • 09 اردیبهشت 1400 - 12:55
  • 180 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : ایسنا
تخصیص ۳۰ میلیارد تومان اعتبار به سه اسلکه صیادی خوزستان
رئیس سازمان شیلات ایران خبر داد:

تخصیص ۳۰ میلیارد تومان اعتبار به سه اسلکه صیادی خوزستان

رئیس سازمان شیلات ایران از تخصیص ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل سه اسلکه صیادی در خوزستان خبر داد.

نبی‌اله خون‌میرزایی در نشست ستاد توسعه شیلات خوزستان که امروز (۸ اردیبهشت‌ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: استان خوزستان به لحاظ آبزی‌پروری در رتبه اول کشور قرار دارد و از این نظر دارای جایگاه بسیار ویژه‎ای است.

وی افزود: توانایی در تنوع تولید محصولات در مزارع آبزی‌پروی خوزستان دارای اهمیت بسیار بالایی است و این موضوع، جایگاه خوزستان را در کشور بسیار مهم کرده است.

رئیس سازمان شیلات ایران گفت: خوزستان با توجه به فعالیت‌های صید و صیادی که از گذشته در آن انجام شده است، جایگاه بسیار ویژه‌ای در شیلات کشور دارد که باید به این مساله توجه جدی شود و از این ظرفیت خوزستان به خوبی استفاده کرد.

خون‌میرزایی عنوان کرد: ستاد توسعه شیلات خوزستان برنامه‌هایی در جهت بهبود وضعیت خوزستان در فعالیت‌های آبزی‌پروری توسعه و تدوین کرده است تا امروز خوزستان به جایگاهی که شایسته آن است، دست پیدا کند.

وی افزود: دغدغه‌های اداره‌کل شیلات خوزستان با حضور استاندار خوزستان به دقت پیگیری و مرور شده است و امیدواریم این مشکلات با دستورات صریح استاندار خوزستان به سرعت حل و رفع شوند.

رئیس سازمان شیلات ایران در خصوص تامین نهاده‌های آبزی‌پروری گفت: سازمان شیلات کشور در تامین نهاده‌های مورد نیاز آبزی‌پروری در خوزستان و تامین تسهیلات پیش‌بینی شده در قانون، برنامه را عهده‌دار است و در تلاش برای رفع مشکلات آبزی‌پروی خوزستان هستیم.

خون‎میرزایی گفت: برای تکمیل اسکله‌های صیادی آبادان، شادگان و هندیجان در سال ۱۴۰۰، ۳۰ میلیارد تومان از سوی سازمان شیلات کشور به استان خوزستان تخصیص داده خواهد شد تا شاهد تکمیل این طرح‌های اسکله‌ای باشیم.

وی افزود: برای اسکله صیادی جزیره مینو در خرمشهر نیز پس از تکمیل مطالعات، در شش ماه دوم سال ۱۴۰۰ اعتبار لازم برای کلنگ‎زنی و اجرای آن تامین خواهد شد.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*