حدیث روز
پیامبر صلى الله علیه و آله فرمودند: رمضان ماهى است كه ابتدایش رحمت است و میانه‏اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم

موقعیت شما : صفحه اصلی » هندیجان
  • شناسه : 4696
  • 24 فروردین 1400 - 22:03
  • 569 بازدید
  • ارسال توسط :
کانال های دیجیتال در شهرستان هندیجان تقویت میشوند
در دیدار سرهنگ قاسمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج هندیجان با مدیرکل صدا و سیمای خوزستان صورت گرفت:

کانال های دیجیتال در شهرستان هندیجان تقویت میشوند

در دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه هندیجان با مدیرکل صداوسیمای استان خوزستان صورت گرفت: دستورات لازم جهت بررسی پروژه تقویت کانال های دیجیتالی در شهرستان هندیجان صادر شد.

در دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه هندیجان با مدیرکل صداوسیمای استان خوزستان صورت گرفت: دستورات لازم جهت بررسی پروژه تقویت کانال های دیجیتالی در شهرستان هندیجان صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری بحرکان نیوز” دکتر رحیمی مدیر کل سازمان صداوسیمای استان خوزستان در این دیدار اظهار داشتند: صدا و سیما آمادگی کامل دارد در حوزه ی کاری و توان خویش و در تعامل با سایر دستگاهها و ارگان های نظام به صورت گسترده و متنوع تر اقدامات امید آفرین را نشان داده و مشکلات دستگاهها مختلف را به تصویر کشیده و به نوعی پیگیری نماید.

وی با فراخواندن برخی از مدیران این سازمان در این دیدار، دستورات لازم را جهت بررسی پروژه تقویت کانال های دیجیتالی در شهرستان هندیجان بنا به پیشنهاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه هندیحان داد و از زیر مجموعه خویش خواست در این راستا حداکثر همکاری و مساعدت را بخرج دهند.

بررسی راههای تحقق شعار سال، انعکاس اردوهای جهادی و طرح شهید سلیمانی، تهیه برنامه های مختلف جهت دعوت از سرمایه گذاران، معرفی مشاغل و شناساندن شرکت ها و حتی مشاغل خانگی در جهت تشویق وترغیب مردم بسمت فعالیت های اقتصادی وتعامل همه جانبه اجرای برنامه های مختلف از جمله فعالیت های فرهنگی از برنامه های این دیدار بود.

در این جلسه به پیشنهاد فرمانده سپاه هندیجان مقرر گردید: تیم فنی سازمان با حضور در شهرستان نسبت به تقویت گیرنده های دیجیتالی راهکاری مناسب بیاندیشند.

مدیر کل صداوسیما با تقدیر از حضور و جلسه هم اندیشی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج هندیجان گفت: سازمان آمادگی لازم را دارد باهمکاری مجموعه خود ونیروهای هنرمند بسبجی تولید برنامه نماید و در مسیر اهداف عالی نظام و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)گام های موثری بردارد.

در این جلسه سرهنگ روح الله قاسمی خشاب فرمانده سپاه هندیجان به مشکلات شهرستان اشاره کرد و اظهارداشت: با همفکری و تعامل و راه اندازی اتاق فکر و استفاده از ظرفیت هنرمندان شهرستان کارهای شاخصی نیز تهیه و نشر گردد.

در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه هندیجان مشکلات صیادان و توجه بیشتر به این قشر زحمتکش، لنجداران و معیشت مردم، مدیریت آب شرب و کشاورزی را مطرح و خاطر نشان کرد: همه باید کمک کنند تا مشکلات مردم و موانع را برداشته شود .

دراین دیدار با تماس تلفنی مدیر کل صداوسیما، فرمانده سپاه هندیجان جهت پیگیری این امور به استانداری خوزستان عزیمت کردند‌.

شایان ذکراست سرهنگ روح الله قاسمی خشاب از واحدهای مختلف سازمان صدا و سیما خوزستان بازدیدی بعمل آوردند .

۱ دیدگاه

  1. مختار شعبانی منش

    واقعا ما برای دیدن کانال های تلویزیونی خیلی مشکل داریم لطفاً رسیدگی بفرمایید مگر اینکه سپاه ماری بکنه وگرنه ما از مسئولین ناامید شدیم

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*